دیتابیس برنامه پرفروش نامه های رسمی و اداری

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت عفونت بند ناف گوساله🔍پاورپوینت معرفي نژادهاي گاوهاي بومي ايران🔍تحقیق تعریف گروه🔍تحقیق ارزشيابي آزمون تعيين سطح مهارت‌ هاي شنوايي براي كودكان 3 و 4 ساله دچار آسيب شنوايي شديد و عميق🔍تحقیق تلويزيون و ساير رسانه هاي خبري🔍تحقیق شرايط ازدواج و عقد🔍تحقیق برنامه ریزی کاربری اراضی شهری جهت توسعه پایدار و عدالت اجتماعی🔍تحقیق رابطه بين تدريس و يادگيري🔍تحقیق حومه های شهری🔍پاورپوینت بحران کمبود آب🔍پاورپوینت فاز🔍پاورپوینت مهارت های آزمايشگاه شيمي🔍پاورپوینت فرهنگ و معماری هند🔍پاورپوینت نگاه اجمالي به نقش اخلاق در سيره عملى پيامبر و بررسي شيوه هاى پيامبر در اداره بیت المال🔍پاورپوینت زراعت🔍پاورپوینت خلاصه کتاب سیستم های تلویزیونی تالیف غلامرضا یاسینی کیا🔍پاورپوینت SSL Protocol🔍پاورپوینت شاخص های اندازه گیری عملکرد بخش ها در بیمارستان امام حسین🔍پاورپوینت فراصوت و فروصوت به همراه فایل word🔍پاورپوینت سرطان پوست
دیتابیس برنامه پرفروش نامه های رسمی و اداری|1130454|nlw|نامه های رسمی,نامه های اداری,دیتابیس,برنامه اندروید,دیتابیس برنامه اندرویدی
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان دیتابیس برنامه پرفروش نامه های رسمی و اداری آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

امروزه یکی از بهترین راه های کسب درآمد ،کسب درآمد ازطریق ساخت و فروش برنامه اندرویدی میباشد.با پیشزفت تکنولوژی های ساخت برنامه اندروید شما دیگر نیاز به برنامه نویسی برای ساخت برنامه اندروید ندارید بلکه با برنامه ساز هایی مثل جو اپ،اپتو و ... به راحتی میتوانید برنامه اندرویدی بسازید امّا یک سدّ دیگرجلوی راهتان را گرفته است و آن مهمترین بخش برنامه ، مطلب(محتوا)برنامه است.

***دیگر نگران مطالب برنامه هایتان نباشید تکنوشاپ این مشکل را برایتان حل میکند.***

ما دیتا بیس (مطالب برنامه هایتان) را آماده کرده ایم و با قیمتی ناچیز به شما میفروشیم.

-آیا برای شما خرید این دیتابیس ارزش دارد؟

-بله ،بیایید با هم محاسبه کنیم، اگر شما با این دیتابیس یک برنامه با قیمت 2000 تومن بسازید و این برنامه در کل فقط 100 خرید کسب کند، شما 142,000 (61 در صد کل مبلغ خرید شده ،زیرا 9 درصد به مالیات و 30 درصد به کافه بازار میرسد)بدست می آورید.

شما فقط 5000 تومان سرمایه گذاریمیکنید امّا 137,000 سود میکنید.

این مبلغ فقط برای یک برنامه بود.اگر شما هر روز 1 برنامه بسازید درآمد شما میشود ماهانه: 137,000 *30 = بیش از 4 میلیون تومان در ماه.

این بار :

برنامه هایی که از این محتوا استفاده میکنند تاکنون صدها میلیون تومان سود کرده اند.شما هم از این دیتابیس استفاده کرده و برنامه خود را بسازید و سود میلیونی کنید.

تصاویر از چند نمونه عناوین مطالب و متن یکی از عنوان ها:

قابلیت های دیتابیس:

-دسته بندی نسخه ها براساس نوع بیماری ها

-935 نسخه شفا بخش استاد ضیایی

-بانک عظیم و دست نیافتنی ازنسخه های استاد ضیایی

-داشتن مطالب جذاب و پرطرفدار

آموزش بازکردن فایل دیتا بیس:

نرم افزار dB Broweser را از لینک زیر دانلود کرده و فایل دیتا بیس را پس از Extract با این نرم افزار باز کنید.

دانلود نرم افزار dB browese

دانلود نرم افزار dB browese | نسخه 32 بیت |حجم :12.9 مگ

دانلود نرم افزار dB browese | نسخه 64 بیت |حجم :15 مگ

پشتیبانی و ضمانات:

جهت هرگونه سوال،پشتیبانی و تماس باما...

با شماره 09391286850 در تلگرام،

و ایمیل asaeedi600@gmail.com

در ارتباط باشید.